Tema: Solton MS-50
Videti jedan post
Star 05.05.2012, 19:24   #7
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E druze davno sam ja cackao oko tog programa i opet nisam mogao napravit da kad jednu tipku sviram da svira osnovni ton i tercu zajedno,jedino u tom duet modu svira ako sviram po dvije tipke terca,a to je i savim normalno kad sviram sam i osnovni ton a i tercu ja...to sam znaoKad radim tako kao sto ti pises i odredim od kojeg tona do kojeg da mi sviraju instrumenti ne bude nista drugo,osim kad sviram po jedan ton onda se i cuje samo jedan ton i tek kad sviram po dvije tipke onda se cuje i drugi instrument u terci u duetu modu....Jos ako sviram brze nesto onda mi se cak po nekad ali samo po nekad cuje ovaj drugi ton.i kad sviram po jednu tipku i samo smeta.Uzas mjesa se i kad treba i kad ne treba....Ili ja mozda nesto grijesim?

Kod ovog mog ketrona nema taj edit dugme,vec idem odmah kad sam u programu na instrumente koje ja hocu i kad pritisnem zeljenu grupu instrumenata a ima ih samo 4 odmah mi se otvore ti prozori...Prvi je za volumen,Pithshift,panorama itd..2.stranica su efekti..3.Range,Velociti sw.Sustain,Portamento,EXpr..Tu na toj stranici se nalazi i taj Duet,Trio,Stel i morph....Eto to je to valjda ali nema terce kad sviram po jednu tipku kako god sam probao.

Imam i ja upustvo a i da nemam lako mi je skinut sa ketron stranice,jedino ako je ovo upustvo vezano samo za tercu onda ok...Pozz

Promijenjeno od zeljko (05.05.2012 u 19:28 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote