Videti jedan post
Star 25.10.2006, 10:05   #1
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ***Zvučna Kartica M-audio delta 44***

Pozdrav svima!
Zanima me dali se isplati kupiti ovu karticu za 150eur i kakve su njene mogućnosti...Dakle želim da imam neku ovako "solidnu" stvarčicu da kod kuće onako malo sviruckam i šta snimim pa me zanima ima li još kakava kartica do ranga 200eur da je stvarno ono strava za snimanje i editovanje snimaka...Ja sad trenutno koristim GoldWave i običnu Intel karticu ali kod zvuka uvjek nešto zuji,kršti i ima dosta šuma tako da mi se to nimalo ne sviđa 8) ...Ako ko ima polovnu za prodati ili da preporuči kakvu bio bi mu puno zahvalan...Dakle nemam nikakve produkcije u glavi već onako da se malo zezam kod kuće...I još nešto dali je kvalitet USB kartica dobar ili slab?...Ja koliko znam TY tuner preko USB-ja nikad neće imati tako kvalitetnu sliku i difuzni prijem kao i onaj koji je direktno na PCI slotu...Hvala na odgovorima,Vozdra!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote