Videti jedan post
Star 04.06.2019, 16:28   #14
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 135
Downloads: 240
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo ovako kolega Siniša,mislim da sam sada shvatio šta te muči,bar se nadamZnači npr. promjenio si sempl bas gitare ,a prethodno si taj ritam koristio u 50 pjesama u songbook-u i sada ti se ne da ponovo za svaku pjesmu posebno u songbooku memorirati tu promjenu.
Otiđeš u recording dotičnog ritma,a zatim preko tastera MENU otiđi na Style Element Track Control i tu promjeni boju bas git. i stavi koji želiš.S padajućeg izbornika ako odbereš Style Element=All preomjenist ćeš je u svim varijacijama,filovima itd.Spremiš ritam kao takav.Iziđeš iz recordinga i neka ti stoji uključena "kvačica" na "Original style sound".Ako si prije toga sve pjesme u songbook-u memorirao s kvačicom sada će ti kad pozoveš te pjesme iz songbook-a pozivati sa novom bas git. koju si promjenio kako sam prethodno opisao bez da išta popravljaš.Ja iz tog razloga uvjek u songbook prije spremanja provjerim da mi je" kvačica" oznčena.Nekad nakon nekog vremena npr. shvatim da mi je neki od ACC preglasan pa da ne moram za svaku pjesmu u songbooku koja je vezana na taj ritam ponovo ispravljati volumen od tog kanala odem u REC i smanjim expression na prethodno opisan način i onda mi bude u svim pjesmama u songbook-u smanjen(naravno,koje su vezane na taj ritam)


Promijenjeno od accordst (04.06.2019 u 16:34 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
accordst je offline   Reply With Quote