Videti jedan post
Star 19.07.2019, 11:31   #128
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ponovit ću po tko zna koji put, downloadu se može pristupiti i nakon uplate donacije.
Cijeni se trud oko postavljanja vlastitog materijala ali istovremeno treba poštivati minimum onoga što je za upload potrebno.
Sve je opisano na ovoj temi. Sve je manje materijala koji su postavljeni u skladu s ovim uputama i zato imamo hrpetinu istog sadržaja koji se "vrti u krug".

@tipkica - tvojih zadnjih par uploada je napravljeno upravo kako sam opisao da ne bi trebalo biti. Postavljeni na ovaj način ne vrijede gotovo ništa, a da li si što zaslužio znat ćeš za mjesec, dva kad se vidi koliko su puta skinuti. U download sekciji nećeš pronaći progam koji ti treba za konverziju samplova jer ne postoji niti jedan koji je free, a komercijalni sadržaju se ne stavljaju u download. Nemoj čekati "milost", nego budi zahvalan forumu i članovima koji ti žele pomoći i dati odgovore na tvoja pitanja. Takvo što u javnoj formi sigurno nećeš dobiti nigdje drugdje na našem govornom području.

Citat:
Originalno postovano od DMusicMan Pokaži Post
Pozdrav i ja sam nov ovde , jako je zanimljivo i pravilno u mom pogledu ovo što se dešava na ovom sajtu i ako neznam kako je bilo ranije ovde ali vidim da je teško danas doći do podataka nego pre 10 godina kad sam se aktivno bavio muzičkim obrazovanjem u raznim aspektima . Nije u redu da ljudi preprodaju i zaradjuju na tudjem radu i znanju ,..ali najžalostnije je to što se ovim postupcima samo još više odvraćaju mladi ili stari koji traže utrinak mladosti i tako je sve manje i manje kvalitetnog znanja besplatnog ili platljivog.Ali ima nade i to je YU MIDI .. ti si jedino i sve što imamo, pa makar ja nikad ništa ne skinuo sa ovog sajta, neko skida i dobija žar u srcu i sreću i podeliće sa bližnjima.Hvala
Upravo suprotno, ovim se postupcima mladi (i stari) baš stimuliraju da što više sviraju, vježbaju i rade na sebi, a ne da troše vrijeme upisivajući kojekakve setove.

Ne kaže se uzalud - Nada umire zadnja.

Promijenjeno od casper (19.07.2019 u 11:44 sati)
casper je offline   Reply With Quote