Videti jedan post
Star 20.10.2017, 01:30   #21
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od svirac007 Pokaži Post
Odavno izbjegavam da bilo sta prokomentarisem ili da otvorim neku temu zbog pojedinaca i njihovog drskog i nekulturnog nastupa....
Sjecam se u temi za pa600 trazim pomoc oko eqvlajzera i iznosim da nisam zadovoljan soundom a onda ulijecu neki sa odgovorom -- Sta ti hoces bolje za 1000eur...

Evo danas na temu Korg volume papuce (da pomognem) iznosim svoje iskustvo da sam isti problem imao samo sa behring papucom od tog dobijam odgovor

-Konkretno se u ovom postu govori o volume pedal Korg XVP-20... Pustite beringer o tome nije tema...

Eto kajem se sto sam danas potrosio 2-3min svog vremena sa iskrenom zeljom da pomognem i da opisem da imam isti problem ...
Tako se drug moj ne komunicira -- to su razlozi da ja a vjerujem i mnogi ne zele da se ukljuce u diskus i forum nam sve vise postaje monoton .....pozdrav
Potpisujem. Sto se tice teme o pedali i ja sam spomenuo behringer s istim problemom koji sam navodno imao radi spajanja s pogresnim kablom, misleci mozda je ista stvar nebitno je marka pedale.
Ali i opcenito dojam o forumu potpisujem.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote