Videti jedan post
Star 26.10.2011, 14:01   #18
Ozrenac3
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 21.03.2008
Mjesto: Chicago
Postovi: 50
Downloads: 967
Uploads: 3
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg pa 50, Yamaha DX11, Yamaha PSR 2000
Ozrenac3 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ma druze pedja nema sta da ne razumes necu da placam velike pare za nesto od cega nemogu da ih vratim nazad. ja da sviram profesionalno ovde u americi znaci da mi je to hljeb onda se normalno ne bih dvoumio sta da kupim. a da kupim nesto od 3000$ i da mi sjedi ovde kupi prasinu onda mi se normalno ne isplati. nadam se da sad razumes. sve je to istina da se moze kupiti i vratiti. ovde se moze sve vratiti i do 12 mjeseci za zamjenu to nije problem nego zamisli sada da ja idem okolo i vrcam kutije po 2 ili 3 puta pa valjda je svrha ovog foruma da se malo pomogne. jer vi sto se bavite muzikom profesionalno naj bolje znate a ne neki prodavac koji je naslago 50 kutija na zid i ajd sad raspali pa probaj od toga nema nista. samo sam htio da kupin nesto solidno za ne tako velike pare, a tebi kao i uvjek hvala na odgovoru.
Dodato:
a to sto si rekao da se mi u americi izivljavamo da nisi milio uzivamo? nema ovde uzivancije baja nego radis od jutra do sutra. nemoj da mislis da dolari rastu ovde po drvecu. pa ajde da se mjenjamo ti ovamo rintaj a ja cu tamo tezgariti promijenuo bi ti misljene za dan.

Promijenjeno od Ozrenac3 (26.10.2011 u 14:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Ozrenac3 je offline   Reply With Quote