Videti jedan post
Star 13.05.2019, 00:13   #19
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da ružno je nekoga obezrijedjivati i svakako da nisam htio biti zlonamjeran a pogotovo prema tebi. Ništa nisam tebi prigovorio jer si tačno iznikeo što si čuo. Međutim sumljam u ispravnost informacija jer ja godinama suradjujem sa korg kanada i iako sam sa njima dobar i imao kontakte u njihovom uredu nikada mi nisu rekli na moja pitanja kada ce se korg pojaviti. Odgovor je ivjek bio mi smo distributori i to se odlučuje na vipem nivou. To je razlog zašto nevjerujem tome distributoru koji ti je to reka. Uži krug mojih prijatelja a i članova ovog foruma tačno znaju koliko sam obavješten o Ketron. Očekivalo se da se stvari dese ranije no ne idu po planu. Razlozi postoje ali nažalost nisam ovlašten o detaljima da pričam. No ako ima sumnje u neke moje riječi u vezi ketrona rado ću usmeno objasniti stvari moderatoru tek da bi se otklonila sumnja oko ispravnosti mojih informacija. Što se tiče potrebe za PA5 slažem se sa prethodnim komentatorom da ona nije urgentna jer PA4 radi odlično. Ipak pomaci su neophodni a dali će biti opravdani vidiće se. Za mene je potez Yamahe prelaz za Tyros na Genos jako uspješan i značajan pomak. Nijedan kupljeni Tyros nisam zadržao više od mjesec dana za Razliku od Genosa kojeg mislim zadržati godinama. Molim da se ne osjećaš uvrijeđenim jer ništa u mom komentaru nije upućeno tebi.
Dodato:
Rado ću ako treba Casperu dati infirmacije ako treba o mojim kontaktima sa Ketronom pod uslovom da potvrdi da saznanja nece ovdje iznijeti nego samo provjeriti ispravnost i izvor mojih informacija.

Promijenjeno od keyboards (13.05.2019 u 00:23 sati)
keyboards je offline   Reply With Quote