Videti jedan post
Star 29.10.2006, 14:08   #1
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard -----Electrovoice SX300------

Pozdrav jaranima širom svijeta...Zanima me jedna stvar:

Trenutno koristim Dynacord Power Mate 1600 i Zvučnike Dynacor Corrus Line CP-150...zvuk je stvarno fenomenalan ali sam juče radio samo na PM1600 i 4 kutije SX300...Takav zvuk nisam u životu doživio stvarno je bilo strava pa me sad zanima jel se stvarno isplati da prodam ove svoje Corrus Line,malo skupim love i da kupim 4xSX300?(Doduše sam radio u jako malom prostoru pa me zato možda i zaveo taj zvuk)...Ipak sam malo skeptičan što se tiče plastičnih kutija jer ipak drvo je drvo...i još me nešto zanima---SX300 su 12-colski pa nikako ne mogu da vjerujem da 12" bass može da proizvede tako jak zvuk a da ne pregori,jer oni si 8ohm ali ako 2 zvučnika priklopis paralelno,impedancija automatski padne na 4 ohma...Pa me sad zanima ako ko može da mi svjetuje dali se isplati kupiti ove ili ZX5 ali meni je lični ZX-serija jako ružna ne liči na zvučnik...Meni je najveća muka što su ovi moji zvučnici jako teški pa bi radije nešto lakše za transport...Šta bi vi svjetovali?Molim javite se pa savjetujete ako imate kakva iskustva...Pozdrav!!!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote