Videti jedan post
Star 29.11.2006, 15:17   #22
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma u suštini je. Noviji je model, jače izlazno pojačalo. Mislim da ima već skretnicu u sebi kao Yamaha EMX. Što se tiće efekata nema ih ništa više nego na prvoj seriji, ali je novija generacija unutra i efekti su bolje obrađeni. Mislim da je dual-efekt od Lexicona isto kao i u nekom boljem studijskom Soundcraftu. Ja imam 1. seriju 2X500 W izlazne snage, ali mi nije dovoljan broj kanala, jer trebam 5 mikrafonskih izlaza, 1 za harmoniku, 1 sterokanal za mixer od bubnjeva, 2 stereo kanala za klavijature (Pa80, LE ide u Ketron SD1 a on u MIX), pa 1 stereokanal za gitarski procesor, jedan solo kanal za bas i to ti je već pun mikser.
Zato smo odlučili uzet Powermate 2200 jer bubanj će sad ići svaki mikrafon u zasebni ulaz pošto gubi snagu preko svoje miksete. Snaga mu nije ništa jača, samo 2 X 700 W, ali imam još jedno pojačalo za bas binove. Inaće imam novi štos na stageu što vjerujem malo tko koristi. Bubnjarski kompresor limiter (od elektronaca) sam spojio na harmoniku. E buraz to strahota zvuči. Dinamika i sound na harmonici mi je u svakom djelu pjesme jasna i naglašena koliko treba. Spojiš kabel od mikrofona u kompresor/limiter, a drugi kraj u mikser. Komotno možeš biti pola metra s harmonikom od mikrofona a čuje se mrak do jaja. Samo nesmiješ kašljat il prdnut :wink: jer mi vjeruj mi prijatelju i to onda čuje van. Probat ću puknut pick Up-ove po svakoj oktavi u harmoniku, pa onda izlaz u kompresor/limiter ...
E to će onda biti do jaja.
kreso je offline   Reply With Quote