Videti jedan post
Star 28.11.2018, 14:01   #5
MikiB
Vredan član društva
 
MikiB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.10.2008
Mjesto: Vojvodina
Godina: 42
Postovi: 253
Downloads: 1416
Uploads: 55
Rekao HVALA: 77
Zahvalili mu 37 puta u 36 Postova
Instrumenti: Tyros 4 Black & Motif XF
Interesi: muzika
MikiB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MikiB pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od grico Pokaži Post
Ja sam je imao...to što je staro nema veze ako valja....imam ja i starijih stvari koje i poslije 20 god služe svrsi i nebi ih dao za nikakve pare..šta se tiče mixete..to je digitalni mixer koji ima mogučnost memoriranja postavki ne sićam se sad koliko ..mislim oko 20....znači moga si memorirat 20 lokala i sala di sviraš i kasnije samo dođeš klikneš i mixer se sam namjesti...meni je bila zanimljiva zbog MIDI out in i DAW controler za Cubase...koliko se još sićam izlazili su raznorazni firmveri da bi se ispravljali nekakvi bugovi jer nikad nisam bio zadovoljan sa postavkama zvuka...
Nekad sam je koristio sebi kao monitore..al nakon par svirki ni tu nisam bio zadovoljan...imala je i neku zvučnu karticu koja je bila kompaktibilna sa WinXP...kakvo je sad stanje sa ovim novim WIN 7,8,10..ne znam...

A ti @yamahapassion si u još goroj situaciji jer imaš pasivne zvučnike...znači na mixetu triba ić nekakvo pojačalo..pojačalo što veće snage gore za mixetu..jer snaga mixetu "ubije" i nikad ama baš nikad nećeš moć namistit zvuk kako valja barem ja nisam uspio...eto ukratko...ja sam je imao za potpuno drugu svrhu..al nosio sam je i na pokoju svirku...uglavnom bježi od toga !!!
Nebi se kolega slozio s tobom da bezi od toga,ako mislis na kombinaciju "pasivna mixeta&snagas",ali ako ti tako mislis,postujem tvoje misljenje..samo bi da se nadovezem na sve ovo da ja licno koristim Yamaha 01V i snagas Dynacord SL1200 i pasivne kutije RCF 325i, i mogu ti reci da sam prezadovoljan sa zvukom..naravno da ima bolje ali ova kombinacija za moje potrebe je sasvim zadovoljavajuca...naravno ukusa i potreba ima razlicitih,pa tu ne vredi raspravljati...ali mislim da nece pogresiti sa kombinacijom mix&snagas..ako mu mix bude odgovarao,snagu ce uvek moci da dodaje...kad mu zatreba vise,doda jos jedan snagas ili kupi jaci....
__________________
Ženu dupe krasi...a tortu orasi...
MikiB je offline   Reply With Quote