Videti jedan post
Star 20.04.2015, 15:11   #27
miki2008
Vredan član društva
 
miki2008's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Mjesto: Banja Luka
Godina: 39
Postovi: 191
Downloads: 262
Uploads: 16
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Klavijature
miki2008 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
miki2008 pošalji poruku preko MSN messengera miki2008 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pjevaci u glavnom jebu tonsku sliku za odvrtanjem prekomjernog efekta zatvaranja glave mikrofona pa visak zvucnog pritiska ne moze da izadje na drugu stranu. Neko je rekao nesto u vezi digitalca skoro svi bjeze od tog digitalca kao djavo od krsta. Pa jebote jel toliko tesko povjerovati svojim usima da je lakse raditi na nesto cisce i preciznije nego na stalno muljanje. Skoro sam imao u kafanici jedan problem sa kolegom bas iz razloga sto je lik navikao na muljazu,a jako dobar pjevac na zalost. Imam yamahu 02r i kutije rcf art 715 a mk2 i bas bin rcf...Sve fino nastimano izlazi toliko cisto da je to strasno on je na kraju rekao jebo te kao tvoj mikser i razglas promukao sam zbog njega, sto se na razglas uopste ne primjeti. Prije toga nije spavao dva dana popio je gajbu piva i sta je najlakse okrivit nego razglas. Malo je onih koji stvarno cijene cistocu tona. Opet imam jednog sto mu je isti stim mikrofona u svakoj prostoriji a u glavnom na dinakorda radi pa vi onda razmislite kako to zvuci. Od apsolutne akustike ljudi naprave neakustiku... strasne su to stvari. Doduse ovu jamahu sam jedan vikend nosio jer je rijetko nosim zato sto je jako teska,u glavnom nosim roland vm 3100 pro ali ne moze se roland poredit sa jamahom u tonu i efektima. Eto tako na tu temu.... A sto se tice kutija,kutija je najbitnija jer je ona krajnji izlaz svega dzaba rezija i sve ako kutije nisu bas dobro. I naravno kultura i posovanje mix-a nije sve rke koke opleti obori....uuu aaaa.... Ala fazon Zere I Goci i ostala kompanija anti sluhista.

Promijenjeno od miki2008 (20.04.2015 u 15:18 sati)
miki2008 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio miki2008 za ovaj koristan post:
veselinovicvs (05.03.2018)