Videti jedan post
Star 27.11.2016, 11:15   #40
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Marjane nije ovde toliko prica o rentalcima razglasa , to je tek posebna prica...Pricamo pre svega o muzicarima i odnosu ka poslu , sto bi vecina htela da kupi kutije od 1500ev i to neke od 17kg i sa te dve kutije da rade 300 ljudi . Sto 90% pevaca nece da kupi iole ozbiljan mikrofon i da da bar 1300ev , nego skoro svi pevaju na one shure 58 sa PGX prenosom koji zvuce da se ubijes ... Uopste mi nije jasan taj narod , hoce nesto da rade profi , a nece da uloze ozbiljno , nece da daju sebe 100% , nece da se edukuju po tom pitanju , a svi hoce da budu ne znam ni ja sta. Cast izuzecima, malo ih je.

LJudi, koliko para toliko muzike , uvek bilo i uvek ce da bude!

Nema razglasa koji je jeftin a radi dobro, nema razglasa koji je mali a radi ubitacno , nema kombija koji ce da preveze 2000kg opreme a da trosi 6L ...
Ako nesto hoces vanserijski , onda moras vanserijski i da platis i da se malo zrtvujes za taj kvalitet.

Nego drugari odosmo mi totalno van teme , zasluzili smo da nas banuju

@Srkiboj_zr

Ako ti je budzet ogranicavajuci faktor , a imas volje da nosis , najbolja 3way full range kutija za malo para ti je mackie sa1232. Ja sam ih imao nekad i mogu da ti kazem da je tonski vrhunska kutija i mnogo posla moze i samostalno da odradi.To ti je sugurno bolja kutija od svih ovih koje si gore naveo a polovne se krecu oko 1500ev .

Sa druge strane , moje misljenje je da je bolje raditi sa dva manja bas bina i gore dve recimo 12ice u satelitu , nego samo sa dve velike 3way kutije koje ti trazis . Bez bina nema lepog niskog basa , a i lakse je nositi odvojeno 2 manja basa i dva mala topa ,nego samo dve ogromne 3way kutije. Razmisli malo i na tu temu.

pozz
neshatomic je offline   Reply With Quote