Videti jedan post
Star 24.06.2017, 11:53   #29
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ni pretraga nije idealno rješenje. Ako upišeš dva tri slova, rezutat može biti pogrešan ili izbaci 5-6 rješenja. Ako upisuješ cijeli naziv, to opet traje i u live situaciji je kontraproduktivno. Idealno je kada točno znaš gdje se što nalazi. Tada s dva klika dolaziš do onoga što ti treba. Pored toga, ako uključiš view na "mali" prikaz, banke možeš birati i numerički, preskakati po deset gore dolje ili odmah skočiti na kraj/početak. Ako se Banke poslože "pametno" i po vlastitoj logici, tada ne predstavljaju neki problem.
Sjećam se davnih dana i kako sam imao 4-5 bilježnica s textovima. Tada sam doduše većinu znao napamet ali ako bi netko zatražio onu koju ne znam, pronašao bih odgovarajuću bilježnicu i tekst u trenu. Danas je ista stvar s potrebnom registracijiom samo što ne trebam vaditi teku, otvarati je tražiti što mi treba.
Pored toga, ako se uz registracije kombinira rad s freezze funkcijom i music finderom, baratanje s tyrosom postaje prava igra. Naravno, preduvijet za korištenje ovih mogućnosti je poznavanje klavijature i njenih mogućnosti.


Sent from my iPad using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote