Videti jedan post
Star 13.11.2013, 20:26   #9
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Aco, pa bas zato se i razmisljam za nokiu lumiu sto ne zelim biti isti, i tvoj sony radi na android sistemu, i kako onda mislis da budes originalan? Gledao sam ja i Z1 i Telefon je ok sto se tice karakteristika, dizajn mi se nesto nije svideo, ali moze proci, ono sto su napravili da je otporan da vodu i prasinu itd, to im svaka cast, ali sam procitao negde da je displej kod Z1 ubedljivo najgori nego kod ostalih marki telefona u toj klasi. A jbg, to je i najvaznije. Takodje sam odgledao i par test videa uradjenih sa Z1, i mislim da po meni Nokia, (pa cak i s4 mozda) imaju bolju kameru. Ja sam obozavao sony marku, ali sam se zadnjih godina ohladio. s4 znam da svi furaju kao i iphone 5 (bar ovde) ali jbg, kad se nesto toliko kupuje valjda onda i valja, a windows8 na lumiama je druga dimenzija u odnosu i na android, a kamoli na stari Symbian, tako da ja to ne bi zanemarivao. legla mi je ta lumia onako bas na ruku koliko sam ju kratko testirao, o sam interfejs je uradjen fenomenalno, vise mi se svidja nego android, samo ne znam kakav je sistem kao sistem u odnosu na android, da li ima bagova ili problema, to bih voleo da mi neko iz prve ruke objasni.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote