Videti jedan post
Star 26.07.2013, 12:46   #2
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Adam F7 je zaista vrlo blizu soundu A7X, hoce i da prevari, toliko je blizu. Ne znam kako se Adam Hallu isplati ali je zaista tako. Uporedjivao sam oba direktno, kada je F7 izisao na trziste i trebalo je zestoko pazljivo da slusam da bih primjetio razliku. Naravno da je ima ali je prilicno zanemarljiva, pogotovo ako se radi u akusticki nedovoljno obradjenim prostorima, tada zaista nije bitno koji je od njih dva. U tom cjenovnom rangu, niti trazi, niti ces naci ista pribliznog kvaliteta. Moja zamjerka kod Adama je zestoko strmi pad na oko 50Hz, a ispod toga ne treba ni govoriti, medjutim srednji i visoki frekventni opseg ima odlican odziv. Preporuka tebi, obavezno F7 ali nategni jos koji euro pa uzmi i Sub F, kako bi pokrio kako treba i te bass frekvencije koje nedostaju i kod F7 a kamo li kod F5. Ako nema nista od viska novca, alternativa je F5 plus Sub F jer F5 je kvalitativno veoma blizu F7, s tim sto je snaga i pritisak manji, pa samim tim, dolazi u obzir za manje rezijske prostorije, recimo do 15 kvadrata. Jos nesto, bolje F5 plus SubF, nego samo F7.

Promijenjeno od tranzit (26.07.2013 u 12:49 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio tranzit za ovaj koristan post:
DinO74 (26.07.2013)