Videti jedan post
Star 09.05.2009, 09:39   #8
vazdagazda
Drugar foruma
 
vazdagazda's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.01.2007
Postovi: 82
Downloads: 919
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
vazdagazda befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Evo moram da se malo predstavim

još jednom hvala na dobrim namijerama.E ovako :ja se trenutno bavim muzikom nekomercijalno zbog vremena,posla familije i mnogih drugih stvari u životu.Poćetkom ove godine upoznao sam neke ljudi koji su se nakad bavili muzikom(moram naglasiti da je samo pijevać narodnjak a neki i neznaju šta je naša muzika) a sad su ovde poduzetnici,doktori,direktori itd. s kojima sam osnovao bend.Ima nas petorica.Probamo svake subote i moj problem je što neko hoće neku pijesmu da sviramo ili koju ja nikad nisam čuo ili mi se nesviđa npr.Nije ovo moja noć. Pa sam došao na ideju kako najbrže skinuti neku pijesmu:Znači: dođem na yu-midi,u forum i pitam ljude koji su bolesni od muzike kao i mi a još profesijonalci.Dođem sutra sa posla otvorim yu-midi,izštampam tekst sa akordima,kopiram u 5 primjeraka i savako ima akorde pred sobom koje je napisao "profi" muzičar.
A kada ja ili neko od nas 5 raspišemo akorde onda uvijek neko hoće da ubaci ili izbaci neki akord koji se njemu sviđa ili nesviđa i tako nam prođu ta 3-4 sata u raspravi šta je bolje.
E to je to, volio bi da ovu poruku stavis tamo da i druge kolege znaju o čemu se radi.
__________________
Budite zahvalni savjetima, a ne pohvalama !
vazdagazda je offline