Tema: trileri
Videti jedan post
Star 10.12.2007, 01:15   #8
bandza
Vredan član društva
 
bandza's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2007
Mjesto: Valjevo
Godina: 42
Postovi: 111
Downloads: 1192
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Fantom G6
Interesi: Muzika,Studio
bandza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bandza pošalji poruku preko MSN messengera bandza pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prstored je jako bitan da ne kazem presudjujuci za klavirnu pogotovo ako bi voleo da mozes da odsviras sve.A danas u muzici postoju vise stilova sa velikim brojem trilera.Postoje i isti trileri koji se sviraju sa razlicitim tonovima.Postoje i oni divlji. Vidjao ljude koji sviraju opasno i sa malo losijim prstoredom ali za to treba mnogo vise vezbe.A sto se ticee tri prsta,vecina trilera se najbolje sviraju sa bas ta tri prsta jer su prva tri manje zakrzljali od malog i domalog tj 4. i 5.Ova dva zakrzljala koristis normalno u sviranju ali ne i za trilere.Tako dobijes da ti triler uvek dobro izadje i ovakvim prstoredom se mnogo brze napreduje i neke stvari mogu bolje da se odsviraju!Los prstored je kompleksna stvar za razliku od onog dobrog!Moj savet nadji nekog ko bi ti pokazao Vasovicev prstored.Taj prstored je najbolji po meni.Postoji i Pavkovicev prstored.Necu ga ocenjivati svi znaju kako taj covek svira.Mislim da ti treba ucitelj koji bi ti pokazao prstored.Nema drugog nacina!To i jeste i nije jednostavna stvar.
bandza je offline   Reply With Quote