Videti jedan post
Star 10.01.2013, 15:52   #43
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala puno kolega @yamahapassion na ovako strucnom komentaru....Imam 17 godina (napunio pre 5 dana) i kao sto sam i rekao, sviram sam sve ovo godinu dana....Tacno ovo sto si rekao za repeticiju jeste tacno, jer dolazio mi je jedan lik kod koga sam trebao da idem kasnije na casove, medjutim, on se uhvatio u posao, svaki dan ima svirke i to, pa ne moze i jbg....Tesko se nalazi ovamo kod nas da ti neko pokaze sta i kako....Poslusao me je par pesama dok sam svirao i rekao da je leva ruka, kontrolisanje ritma, osecaj za ritam i tako to vise nego dobro za to vreme koje sviram, ali kaze da desnu ruku moras jos dosta da radis, pa mi je pokazao te neke fore i bas je isto pokazao i repeticiju za ovu pesmu da moze palac i kaziprst da rade repeticiju i posle sam je uvezbao i sve je ok, ali je sad fora sto sam pre nego sto mi on pokazao repeticiju svirao drugacije, i sad bas kao i u ovom snimku sam svirao do tada kada mi je nije pokazao i bas tu gubim vreme, jer je fora sto sam vec navikao po mome i mislio da je ok, i sad kad treba da sviram "pravilno", ja opet po mome i u tome je greska....Jbg....Gledam da nadjem nekog koji je koliko toliko obrazovan sto se tice prstoreda i brzine, jer meni je upravo problem u brzini i prstoredu i gledacu da nadjem nekog da ispravim to u najkracem mogucem roku....Videcemo....Hvala ti na komentaru....Puno znaci kada ti neko ovako kaze, ali isto mi je tako drago kada mi kaze na te stvari koje treba da popravim, ali i koje su dobre, i tako mi da samopouzdanje za dalje (yamahapassion) jer ako je sve lose i to, onda izgubim volju i nekoliko puta mi je cak padalo na pamet i da prestanem da sviram upravo zbog toga sto ti kazu "nemas pojma, slabo je to i sl." i ja odma "potonem u zemlju" i jbg....Ali ovako mi je drago da ima bar neceg dobrog u ovome sto sviram i da ce vezbom da se sve to uvezba i nadoknadi (nadam se)....Hvala jos jednom na strucnom komentaru....Pozdrav i sve najbolje
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote