Videti jedan post
Star 13.07.2022, 16:25   #11
Rudiiiii
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 13.09.2007
Postovi: 119
Downloads: 2176
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Rudiiiii befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

... imao je Roland multilayers naravno, ali cini mi se max. 3 i to ne na svim udaraljkama sto je solidno radilo, i sa beskrajnim programiranjem se moglo jos popraviti, jedan element iz jednog seta, drugi iz drugog Da se mogao napraviti user bubanj makar ili jos jedna dodatna traka bilo bi pozeljno.

Ova 'analiza' upravo i spada u temu zvuka iz nedavne proslosti gdje je Roland mogao konkurirati, a moglo bi se reci da je i postavio standarde, os je takodje bio vrlo dobar. Npr. Tyros 2 'out the box' je zvucao kao solidan vergl a poslije semplova i budzenja nisi smio upotrijebiti ni jedan fabricki ritam jer je dozivljaj ponor pakla. Onda taj hi-fi zvuk je upitan ... Mnogo je varijabli u toj diskusiji da bi se mogao dati neki bogznakakav zakljucak, sta se trazi, sta se zeli ... gdje je publika tu, muzika ... rekao bih da je npr. G1000 kenozoik a VA7 pocetak pisane istorije za ove druge ne znam, od ovog sto znam izmedju Tyros 2, Korg i3 i Va7 da mi neko ponudi uzeo bih VA7.

Danas se pred aranzeriste postavljaju veliki zahtjevi i zblja je neophodno imati top instrument kao Genos i PAx ...ali opet, ni to nije neophodno
Rudiiiii je offline   Reply With Quote