Videti jedan post
Star 25.07.2016, 11:35   #14
dadodream
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.09.2010
Mjesto: GB
Postovi: 102
Downloads: 425
Uploads: 3
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: mipotXD
Interesi: mipotXD
dadodream befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dadodream pošalji poruku preko ICQ messengera dadodream pošalji poruku preko AIM messengera dadodream pošalji poruku preko Yahoo! messengera dadodream pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo nakon jedan dan muka i trazenja informacija po netu uspio sam instalirati operativni system na genesys pro hvala kolegi (mikimiljacu)na operativnom sistemu za gem.



1)skinuo sam operativni sitem i raspakirao ga jer je u rar formatu znaci trebate program (winrar)
2)kada sam ga raspakirao dobio sam folder CD_MASTER koju morate preimenovati u MASTER_CD u kojoj su folderi i os slike ce vam sve reci
3) skinuo sam i instalirao program nero verzija 6.0 koju podesavate ovako
4) otvorite program nero i odaberete opciju nero burning rom i kliknete otvara se new compilation i odaberete cd iso rom i otvara se ovaj prozorcic i odete na postavka iso i tu podesite sve sto pise na slici
5) otvorite prozorcic Label i podesite kao sto slika prikazuje i kliknete New i tu se otvara ovaj prozorcic i tu u trecem polju nadete datoteku MASTER_CD i kliknete i u cetvrtom polju se otvaraju mape koje su u folderu MASTER CD i to sa misem zaplavite i povucite u drugo polje da dobijete ovo i kliknete da przi znaci burn
6) kad se cd sprzi vrtite kotacic na gemu tempo data i upalite gem
7) na klavijaturi ce vam se pojaviti ovo slika sve govori i odete sa strelicom dolje na polje pod brojem 4 i umetnite cd i pritisnite ENTER pa ce otvoriti prozorcic i pisat ce f1 i pritisnite f1 pa opet f1 i instalacija je zapocela kad istalira operativni system pitat ce vas dal zelite formatirati hard disk na vama je dali yes ili no pritisnete i sa time je instaliran operativni system na genesysu pro

i jedna vazna stavka koju sam zapazio na gemu pod poljem 6 na slici sam pokrenuo harddisk i sistem ram cheks nakojoj mi je nakon pokretanja pokazalo da ima 160mb system rama.

nadam se da sam pomogao.[/quote]
Grafički Fajlovi
File Type: jpg 1.jpg (90,9 KB, 75x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 2.jpg (62,4 KB, 75x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 3.jpg (93,8 KB, 74x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 4.jpg (80,7 KB, 74x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 5.jpg (96,7 KB, 76x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 7.jpg (88,2 KB, 75x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 8.jpg (83,5 KB, 75x skinuto)
Highslide JS
dadodream je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio dadodream za ovaj koristan post:
sxkn7 (25.07.2016)