Videti jedan post
Star 10.05.2017, 12:12   #3
boki997
Drugar foruma
 
boki997's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2017
Postovi: 63
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzika,lov,fudbal.....
boki997 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pre svega hvala na odgovoru.
Videcu sta cu uraditi po ovom pitanju.Gledao sam na oglasima ima da se uzme eksterni zip citac povezem sa racunarom ubacim na disk set pa u klavijaturu i normalno ucitam.E jedino me plasi sto sam citao da taj zip zna da izda pa me strah toga a HD je sigurniji malo pa zbog toga sam mislio da ugradim scsi i HD.
Imam jos jedno pitanje kako mogu da splitujem klavijaturu i recimo na levu ruku podesim jedan bas i da ne moram na svaku boju da stimam posebno bas kad prebacujem
Skontao sam da moze ono posebno za svaku boju da se stima i snimi na toj combinaciji ali to je malo dugo i mukotrpno a posto mi je los set nije sredjeno to nista kako treba pa me interesuje mogu li nekako uraditi ovo kako sam zamislio ili pak moram posebno na svaku boju snimati bas ?
I da , ako uzmem taj eksterni zip a verovatno da hocu posto je daleko ispltivija varijanta a i jednom kad ubacim set sto mi se svidja necu ni menjati,jel normalno na onu zip disketu prebacim kao i na usb recimo ili HD ne bitno i kad upalim klavijaturu sta treba da loadujem,jel samo .pcg folder ili jos nesto da bi mi ucitalo i kombinacije i program da ne bi ostalo od starog seta . Nadam se da sam razumno napisao ako nisam ako ima sta ne jasno ponovicu, nisam ni kad do sad radio sa solo klavijaturom tako da apsolutno nista ne znam.
Dodato:
Malocas sam dobio ponudu neku da menjam classic-a za le-a , pa ne znam valja li se reko to neka mi neko da savet ko zna i ko je imao dodira sa obadve klavijature ?

Promijenjeno od boki997 (10.05.2017 u 12:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
boki997 je offline   Reply With Quote