Videti jedan post
Star 20.02.2018, 23:45   #46
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovani Vunimrav,ne shvatam sta znaci sakupljac postova???U temi u kojoj se trenutno nalazimo,pricamo o dve aranzerske klavijature,koje su istini za volju razlicitih mogucnosti,i razlicitih cenovnih rangova,pricamo na forumu koji je specijalizovan za muzicke instrumente.Pricamo kulturno,uzajamno se postujemo,niko nikoga nije uvredio,niti omalovazavao.Sta je tu lose???Pa valjda je poenta foruma da pricamo o muzickim instrumentima.Koliko vidim ovaj forum koji je usko strucan ima poglavlje gde se pricaju vicevi,pa poglavlje o seksu ako sam dobro video,pa poglavlje Svastara gde prica kome sta padne na pamet,po meni je to bespotrebno na strucnom sajtu,ali moje misljenje o tome je ne bitno,jer ima ovde ko o tome vodi racuna.
Ne razumem koju ti imas titulu na ovom forumu koja tebi daje za pravo da pozivas nekoga,ma ko to bio da je rasteruje nekoga za koga ti targetiras kao sakupljaca postova.
Onda najbolje da niko ne prica o instrumentima osim par najstrucnijih clanova foruma.Svi ostali u Svastaru,Seksi folder ili pricanje viceva,ako je to poenta foruma.
Dodato:
Takodje ne razumem ljude koji su fanovi nekog brenda(Yamahe,Korga,Rolanda)Svako za svoj novac kupi ono sto misli da je najbolje za njega uzimajuci u obzir novac kojim raspolaze i za ono za sta mu je potreban odredjeni instrument.
Srdacan pozdrav.

Promijenjeno od casper (21.02.2018 u 01:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
SaleSynth je offline