Videti jedan post
Star 08.02.2018, 01:04   #140
beronjan
Vredan član društva
 
beronjan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.01.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 255
Downloads: 115
Uploads: 2
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 116 puta u 110 Postova
Instrumenti: Kurzweil Forte 7, Yamaha Montage 6, Kurzweil PC3K6, Kurzweil PC3
beronjan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav, pritisni master i pogledaj sta ti je namesteno pod ControlSetup. Trebalo bi da bude InternalVoices. Ako nije, i ako nemas InternalVoices setup sacuvan u klavijaturi, napravi setup sa jednim layerom, stavi neki klavir i namesti ga da svira od prve dirke do zadnje dirke, sacuvaj ga i onda taj setup postavi na ControlSetup u Masteru. To bi trebalo da resi problem
Dodato:
@tihi05

Pozdrav kolega, sto se tice semplova, mislim da mora peske da se brise jedan po jedan...
Sto se tice footswitcha, probaj ovako: napravi jedan setup od dva layera. Prvi layer neka bude taj buzuki a drugi neka bude strings. Zatim, dok si na prvom layeru idi na stranicu FT SW2 (da dodelis taj layer na footswitch 2) i namesti TYPE: Toggled; OnControl: MuteZn; OnValue: 127; OffControl: MuteZn; OffValue: 0; EntryState: Off; ExitState: Off. Sad ti je buzuki namesten da svira stalno, ali se iskljucuje kada pritisnes footswitch. A za drugi layer namesti sve isto, osim EntryState: On; ExitState: On. Sad ti se ovaj drugi layer ukljucuje (a prvi gasi) kada pritisnes footswitch. Znaci svo vreme je mutiran dok ne pritisnes footswitch. I bitno je da za oba layera namestis isti footswitch, odnosno footswitch 2,u ovom slucaju. Probaj, pa ako ne idi, vici
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od beronjan Pokaži Post
@tihi05

Pozdrav kolega, sto se tice semplova, mislim da mora peske da se brise jedan po jedan...
Ipak moze da se napravi lista, moja greska...

MASTER>OBJECT>DELETE>ADVNCE i onda izaberete sta sve hocete da se izbrise
__________________

Promijenjeno od beronjan (08.02.2018 u 14:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
beronjan je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio beronjan za ovaj koristan post:
tihi05 (08.02.2018)