Videti jedan post
Star 26.03.2013, 06:01   #10
stand
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.03.2013
Postovi: 8
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
stand ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard stalak K&M 18810

Citat:
Originalno postovano od obradbb Pokaži Post
Dogovoreno, slikacu i po fazama pa cu obavestavati o toku radova Valjda ce ispasti OK bas i mene zanima koliko ce na kosta na kraju...
Kolega, da li si mozda uradio ovaj stalak? Imam ideju da napravim isto to jer mi izgleda jednostavno da se uradi (vec sam pravio ranije stalak pa mislim da znam sta moze da se izvede u 'kucnoj varijanti'). Mislim da ovakav stalak moze da se napravi da izgleda lepo, narocito kada se dodaju navrtke sa plasticnim rucicama, i kad se sve lepo ofarba ili plastificira. Tesko je napraviti spajder,ovo bas i ne izgleda komplikovano.
U vezi ovog stalka mene brine samo jedno - oslanja se na 4 tacke. Pretpostavljam da se klati, jer su bine i 'bine' na kojima sviramo cesto neravne. Sto se toga tice mislim da je proelov robot nenadmasan, mozda ima neko neki bolji predlog? Znam da je 'robot' demode (ja koristtim kopiju 'robota' koju sam sam napravio, laksa je dosta od originala jer su sve noge i glavna sipka aluminijumske). Inace, mislim da je spajder lep i relativno stabilan stalak, ali mi se cini da zauzima dosta mesta u transportu (nije bas mali), kazu da klecka (zbog 4 noge) i ima onu manu sa legurom/pucanjem nozica. Ali, lep je pa ljudi vole.. Menu se svidja i Ultimate V stalak, ali mi je cena malo mnogo visoka... A ne verujem da bih mogao to da napravim sam i da bude stabilno..
Izvinjavam se sto sam preterano detaljan, mozda je trebalo da pokrenem novu temu...
Pozdrav svima!
stand je offline   Reply With Quote