Videti jedan post
Star 03.07.2007, 12:41   #18
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sejo,svaki put kad mi napišeš mail izbriše se automatski :roll: ...Kod Rolanda G-serije nemaš šta da se izabira...Interni soundovi su za mene slabi,ima one standardne zvukove,Trube,sax in znaš i sam gitare,itd...Sa G-800 ne možeš da odradiš tezge bez da bi imo još jedan sinth pravo za solo...E sad ako se ti mučiš da bi kopiro ritmove,zvukove i ote đavle kažem ti da ti se ne isplati...Ti na g800 stavi samo jedan dobar set,i radi s njim kako ide....Razni interni ili eksterni mediji (diskete,MegaFloopy,iomega ZIP) ti ništa ne koriste i nemaju nikakvog efekta....Sam sinth ti vrjedi onih 8 user ritmova,onih 3 performance banke ispod ekrana i to je to...I da imaš 100Gb diska koji će ti đavo kad ionako nemožeš ništa s njim jedino ako želiš da puštaš midi fajlove na njemu...Dakle Mega Floppy ti je kao da bi imo više disketa u Floppy Readeru...Bez efekta i bez veze jel ionako možeš samo jedan set da koristiš,a dok ti sačekaš da ti naloada drugi,prođe ti pola svirke...Ne znam kako god hoćeš prijatelju,ja sam ti tu na pomoći,ako hoćeš poslaću ti dosta materiala za G-seriju i pokazati kako šta da napraviš ali sa Mega Floopy-em nemoj očekivati mnogo...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote