Videti jedan post
Star 12.05.2018, 19:29   #89
Cegor5
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 15.12.2017
Postovi: 276
Downloads: 133
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x 76, Korg Triton Extreme
Cegor5 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Za sada mi ide dobro, jedino sam zapeo ovo di u performancama namjestam skalu..moze to malo detaljnije ako nije problem? Znam uci u sub scale pa u user scale, ali npr kako sad dalje napraviti tocnu C-dur skalu?
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Cegor5 Pokaži Post
Za sada mi ide dobro, jedino sam zapeo ovo di u performancama namjestam skalu..moze to malo detaljnije ako nije problem? Znam uci u sub scale pa u user scale, ali npr kako sad dalje napraviti tocnu C-dur skalu?
Napravio sam, hvala, ali se bezveze cuje...ovaj drugi sound sto treba biti terca je dosta tisi, a i kao da nije točan, tj. da ne svira tercu prvom tonu
Dodato:
Sve mi je sada jasno, i zapravo je jednostavno na ovaj nacin napraviti terce, i sve sam napravio kako treba. Znaci prvi sempl sam fixao da u performanci ostane takav, tj. da ne bude transposan, drugi (isti taj) (dakle, oba su isti sound,,harmonika) sam stisnuo +4 transpose. Dalje, u performansi sam odabrao user skalu i odabrao ton C, i napravio C dur skalu. Gdje ide velika terca tamo sam ostavio na nuli, a gdje ide mala, tamo sam stavio na -99. Mislim da nisam nigdje pogriješio. A zvuči nikako. Prvi ton je isti kako i treba, a terca je tiša, piskutavija i zvuci skoro svaki ton isto. Znači svih 7 tonova su identični skoro.. Jel zna netko u čemu bi mogao biti problem..

Promijenjeno od Cegor5 (12.05.2018 u 22:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Cegor5 je offline   Reply With Quote