Videti jedan post
Star 25.03.2017, 14:24   #32
nele1
Ovaj baš voli da kuca
 
nele1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.09.2006
Mjesto: Nemacka Berlin
Godina: 54
Postovi: 491
Downloads: 552
Uploads: 0
Rekao HVALA: 47
Zahvalili mu 80 puta u 76 Postova
Instrumenti: 2 Harmonike Artist,PA800,LE korg
Interesi: pomagati dobrim ljudima
nele1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
nele1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Au bre sta se prepirete toliko oko ovakvih gluposti svako kopuje kolke sumu mogucnosti i kraj sad moze dase pljuju drugi istrumenti do beskonacno ja imam pa800 i pa600
za mene je pa800 najbolja za upotrebu od style do boja mnogo lak za upotrebu i oko performansa.Dok kod pa 600 neznam demije dupe a de glava a rade isto samo da kazem oko tih dirki stvarno kako sam spustio na pa800 kao da sviram harmoniku a pa600 isto sam spustio kolko je moglo ali toje tastatura igracka ali klavijatura radi odlicno sve drugo,e sad da kazem zasto nisam kupio pa3 ili pa4,pa jednostavno pred kakvim pacijentima sviramo nikad ali bas nikad nebi bacio tolke pare zbog 300e tezga da bacim 3300e i da pratim modu ne pada mi napamet .Drugo dirke za nas soliste su gore na pa3 i pa4 cak nego pa600 zasto to navodim pa na pa600 mogu da odsviram sve a na pa3-4 nema teorije vidite ja sviram sve od teskog orjenta do rumunjaka i vlaha i makedonija bugarija itd,pa naveo sam bas tog decka sto je solirao na sve tri klavijature brlja trilere do beskonacno bas zato sto nevredi ni pa2 ni pa3 dirke ni k....... pa zbog 20-30 boja i 50 ritmova koje moze svaki aranzer da odradi i koji mogu dase doteraju da budu od prilike makar 90% bacati 2.200e stvarno je ludost .Samo da dodam da posedujem Kronos najnoviji koj je bez premca naca klavijatura bez premca i stvarno vredi 100% .
Ima najacu tastaturu do sad sto sam probao za moju pricam,jer skoro sve imaju razlicitu tastaturu jeste nijansa ali tako je,zato predlazem da svako uziva u svom istrumentu i da nenamece svoju volju drugome ova klavijatura ili ona itd.
Za mene licno Korg pravi najbolje efekte bas sto treba nama sa balkana sto neznaci dasam ja super zadovoljan sa svim stvarima, najgora je stvar sto nam sve firme daju na kasicicu
ajde pogledajte pa3 i pa4 i stavite na vagu minimum 1000e koje doplacujete da bi kupili sledeci model a razlika 1% u kvalitetu.Tek kad nam stave jedno 16 out izlaza kada budemo imali makar 3gb rama i kada budu stavili tastaturu od Kronosa na pa Buduci aranzer onda bi moglo dase kava masina a tose nece desiti nikada zato kazem uzivajte u vasem ukusu
veliki pozdrav Nele
__________________
NELE 1
nele1 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio nele1 za ovaj koristan post:
ktisljar (25.03.2017)