Tema: vArranger2
Videti jedan post
Star 15.06.2015, 15:23   #53
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
@pekilik - VArranger2 jest jedini software tog tipa na koji (možda) vrijedi potrošiti vrijeme i novce. Dobro si nabrojao njegove prednosti i nedostatke, u potpunosti se slažem s tobom. Za sada prednosti nisu prevagnule i zbog toga postoji ova "nezainteresiranost" koju spominješ.

U kategoriju nedostataka si zaboravio naglasiti jednu veoma bitnu stvar, a ja bih je stavio na prvo mjesto. Taj software ovisi o pojedincu, o samo jednom čovjeku. Gospodin Dan odlično radi, sluša svoje kupce i trudi se nadograditi sve ono što misli da je potrebno. Bilo bi dobro da to potraje, no uvijek postoji ali .... Uostalom, ti dobro znaš kako je završio sa veoma popularnim StylePlayerom. Viša sila, rekli bi ljudi. Međutim, korisnicima koji su uložili svoje novce u software i hrpu vremena u slaganje nekakve konfiguracije koja "svira", to i nije neka utjeha.
Ha ha, ovaj je nesto mladji covek pa se nadam da ce potrajati , Svaki hardware aranzer ima neki rok trajanja pa tako i software, kad se pokvari kupis drugi, po meni je vArranger mnogo napredniji od Live Stylera i po svim funkcijama oponasa hardware aranzere u nekim ih cak i prevazilazi, plus toga sto se konstantno razvija i unapredjuje, sto bi u slucaju hardware-a, kupi Pa1 pa 2 pa 3 pa 4x i tako u nedogled...., meni kao nekom ko se ne bavi profesionalno muzikom sasvim odgovara, pa cak i cena koja je nekom mozda velika ali za taj novac nepostoji nijedan hardware aranzer koji ima i priblizno takvih mogucnosti, jedna od interesantnih mogucnosti koju bi valjalo pomenuti je da vA2 ucitava ritmove Korg-ovog formata ukljucujuci Pa3x,2x,1x itd... sa sve Rx noise...
pekilik je offline   Reply With Quote