Videti jedan post
Star 09.02.2018, 02:07   #25
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Vidjeli stw prije da sam vec imao skinut pack, poslao sam i screenshoot, a instrument sam registrirao poslje tek kad ste mi rekli da trebam ubacit file instrument info.. dakle kako god ja sam free pack skinuo prije registracije instrumenta (govorimo o MusicSoftu), ne o YMME, tamo sam ga registrirao prije da bi dobio kod. Uz to znam da je to tesko povjerovat ja sam pack skinuo upisivajuci neki drugi kod. Sad da me ubijete neznam koji, ali vjerujete mi, nije mi htjelo prihvatit onaj kod koji sam dobio pri registraciji na YMME i ja sam upisao neki drugi i taj mi je prihvatilo. Znam da zvuci nevjerojatno, ali tako je i tu ja sumnjam da je greska.
I da stalno imam i ja tu misao da upisujek krivi user ID. Ja i za YMME i za MisicSoft koristim istu loziku i password, s tim da mi je lozinka mail adresa. Ali stalno mi je na pameti da mozda taj user ID nije mail. A s tim se prijavljujem na MusicSoft.
Voljan sam ako mozete s tim nesto da vidite da vam posaljem na privat svoj mail i lozinku, udjite u moje te racune pa proucite?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote