Videti jedan post
Star 24.08.2011, 02:01   #3
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

hvala druze na odgovoru...moze biti da je to sto kazes,mada sumanjam,jer sam ja u kaficu pored tog gde je svirao moj kolega,zavrsio svirku i odmah nakon toga otisao u taj lokal da cujem njih..Tako da mi je u usima jos svirao zvuk mog razglasa,a kad sam cuo njih,ipak sam osetio razliku u zvuku,koja mi se svidjala,iako su kako rekoh kutije dosta mutno radile,nerazgovetno...rekao bih ovako-njihovev razglas radio dosta muljavo,necisto ali nekako toplo,a moj radio daleko cistije,u tom sam siguran,ali ne tako toplo...eto tako jeduino mogu da definisem razliku...E sad sa mnom je bio i pevac koji radi sa mnom,a i on je primetio razliku,i rekao kako mu nekako sve "zivlje" izlazi na nujihovom razglasu...tako da ne znam sta je...videcu se opet za par dana sa tim kolegama pa cu malo detaljnije da im razgledam opremu,mada manje vise vec znam sta je...Inace kolega Beethoven zamolio bih te i za komentar u temi koju sam sad postavio o kupovini novog razglasa,s obzirom da imas dosta iskustva s razlicitim varijantama razglasa...hvala jos jednom i pozdrav
Milan$ je offline   Reply With Quote