Videti jedan post
Star 02.02.2017, 11:39   #17
taletdkmk
Vredan član društva
 
taletdkmk's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.08.2006
Mjesto: Skopje - Makedonija
Godina: 38
Postovi: 186
Downloads: 845
Uploads: 14
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 26 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korg Pa3X 61-k with EXB M256
Interesi: Internet, Filmovi...
taletdkmk befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
taletdkmk pošalji poruku preko MSN messengera taletdkmk pošalji poruku preko Yahoo! messengera taletdkmk pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od mirandess Pokaži Post
Ja osobno koristim qu 16 i mogu reci da sam prezadovoljan... Usporedba sa qsc ne mogu reci jer ga nisam probao (ali iskreno meni smijesno izgleda) sigurno se varam ali eto...

Sto se tice qu miksete, mogu sve najbolje reci, odnos cijene i kvalitete je odlican... Efekti su pre pre predobri(sto i nije bas odlika za standardne a&h modele, zed itd...), predpojacala odlicna, comp/gate, automatizirani faderi, rad preko tableta(remote control)... Stvarno odlican mikser za te pare...

Jedina mana koja mi se ne svidja kod miksete jeste snimanje... Inace imam problema kad hocu nesto da snimam na usb(bilo stereo ili multitrack), jednostavno snimac zablokira i nece da se pomakne, pise arming i ni makac dalje... ali posto predpostavljam da je do firmware-a morat cu odraditi update da vidim jel to sve ok... A inace, mikseta je odlicna... Najbolje da odes i probas u nekom shopu... Meni je malo neobicno bilo dok sam naucio na njoj raditi ali kad sam vidio koliko opcija ima... Zaista odlicna sprava, neces se pokajati ako je uzmes
Kolko sam citao po foruma i manual ako zelis multitrack moras na hdd hard drive a ne na usb. Probaj prikljuci external hard drive pa kazi dal je sve ok

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________
Trajche TALE Dimitriev
Kavadarci - Makedonija
taletdkmk je offline   Reply With Quote