Videti jedan post
Star 18.09.2013, 10:28   #10
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od MikiB Pokaži Post
sve sam stavio i namestio kako si mi reko,i na Tyros i na mixeti,ali jos uvek se javlja peak...cak sam svaki ritam smanjio za 50 % a i na svakoj boju sam u custom voice smanjio za 50%,cak sam svaku boju posebno pregledao,i svaki set bubnja dal nema compressor u efektu...sve sam pregledao i jos uvek kad malo pojacam klavijaturu javlja se peak...Imam jos korga N5 i on radi ok,zato sto nema ovaj compressor...ali Tyros..uff...nisam neki pocetnik,i jasno mi je sve ono sto si napisao,ali ovo me ubija...jos uvek ubedjujem sebe da je ova Yamaha 5016cf ok izbor ali neznam dokle cu da se ubedjujem...dali je do kablova..neznam stvarno vise sta da mislim...sve je provereno...evo mucim se vec 4 dana...i nemam bas neke rezultate...sviram na Tyrosu vec 3 godine..vec sam probao sve moguce kombinacije gain,master volume,gain offset....shvatio samn ja sat radi ovaj compressor na tyrosu ali zar do te mere moram da idem da mi volume ritma bude na 20% i boja, vokal 20%,i to dal je u pitanji sempl ili fabricka boja,nebitno.....
jesil smanjio gain na kanalu na mixeti,i opet peak,de ti nama reci gdje se tebi javlja peak,na kanalu u crvenom,ili ti master ide u peak
ella 85 je offline