Videti jedan post
Star 05.05.2012, 05:11   #381
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

za audiu ne znam,ali u vezi pa3x-80% oglasa u vezi prodaje pa3x su u stvari oglasi za zamenu pa3 za neki od prethodnih modela korga-pa2, pa ima i onih koji bi menjali za pa1...takvih slucajeva imate sve vise i vise po oglasima...to je ono sto mi je cudno..jos sad kad naprave od misa slona,u vezi s tom greskom oko baterije na p3x,ima toga da bude jos vise...istovremeno od svih oglasa za pa2x,imate mozda celih 15-20% za zamenu za prethodni model..naravno ima tu i prerpodavaca,ali su oni mali deo...ovo naravno ne mora da znaci nista,cisto moje zapazanje,ali ne mogu da se otmem utisku da ima dosta ljudi,nezadovoljnih generalno za pa3...I sam se mislim da mozda predjem uskoro na pa3. ali mi neda nesto ono moje malopre navedeno opazanje,sto opet kazem ne mora da znaci nista..da ne bude zabune,nemam nista protvi pa3,i sam sviram korga,onako cak i ima ono sto mi odgovara,male dimenzije,zgodan za transport,odlican vocalist,dovoljno rama,i jos neke dzidza midze,ali opet se jos uvek ne usudjujem da predjem na njega...videcemo jos...pratimo temu,pratimo zbivanja, pratimo "razvoj" pa3 kod krajnjih potrosaca kao i Audie,i njihove utiske, pa videcemo...Mada bih rekao opet da Audia ima razlicit zvuk u donosu na ono sto smo navikli,u neku ruku i primamljiv,ali isto kao i kod pa3 ima ono ALi,sto nama srecu kvari,pa opet kazem,vreme ce pokazati...za sada ne bih nijedan od ova dva aranzera izbacio iz trke,niti favorizovao jednog od njih,jer ima na obe strane ponesto sto fali i nesto sto prednjaci...ja bih sacekao jos malo,da vidim sta ce se desiti s oba aranzera u bliskoj buducnosti,oko tih propusta koje su imale obe kompanije, pa na kraju dvaput meri,triput seci- ispasce neka boranija iz svega..pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote