Videti jedan post
Star 15.04.2018, 15:18   #16
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.165
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Drago mi je što sam pomogao i što ti je Yamaha legla kao instument. Neki ljudi misle (a neki to i javno pišu), da sam funboy Yamahe, da je "doživljavam religionzno", a tko zna kakve još perverzne primisli imaju o meni. To nema veze s realnošću jer, probao sam svirati sve aranžere koji su mi došli pod ruku i nemam predrasuda da je baš Yamaha najbolja. Svaki instrument je dobar upravo onoliko koliko se u njega uloži vremena i truda, i onoliko koliko je dobar muzičar koji iza njega stoji. Sve ostalo su zablude i predrasude.

Ne znam gdje je problem s tim Wavom iz Pa4, trebao bi ga unijeti bez problema. Međutim, nameće se dodatno podpitanje. Zašto si izvlačio Wav kada si mogao konvertirati cjelokuan sample u UVD. Time bi skratio muke, a da ne bi ništa izgubio na kvaliteti.

Za mikrofon je namjenjen DSP7. Efekti su sasvim solidni, bolji od većine onih koji su ugrađeni u low budget mixere. Nedostatak je taj što pojačavanjem volumena Tyros4 pojačavaš i mikrofon. Bez obzira što on ima dodatni i posebni potenciometar, meni se to nikada nije sviđalo kao koncept. Za nuždu i za odrađivanje poneke svirke je OK ali ne kao stalni način nastupanja.

casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
NordX (15.04.2018)