Videti jedan post
Star 17.11.2006, 15:02   #1
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ******KORG Pa1X Ritam Boost******

Pozdrav kolegama na forumu...Imam jedno za mene jako važno pitanje pa ako ko od jarana (YU-Midi,Vaxter,Adrijan,Nedim,Kreso,Gagi,Blusa,itd...) znaju da mi odgovore hvala unapred...Naime imam set koji sam dobio sa JuVe ritmovima koji zvuče do jaja...Ali tu nastane problem što su jako tihi...Dakle kad naloadam neki drugi set i odvrnem master potenciometar (na sinthu)do pola ono gruha stvarno glasno i kad ga priklopim na miksetu ne moram ga pojačavati puno...No kad naloadam ovaj JuVe set moram da odvrnem master na sintu do kraja i još uvjek pretiho zvuči...Potenciometar DRUM pojačam do kraja ali ništa samo malo glasnije ali još pretiho...Odem u Record mode i kod snimanja pojačam do kraja potenciometar i Save-am ali opet je PRETIHO i na mikseti moram stvarno da puno pojačavam da bi se išta solidno čulo...E sad kad može ko da mi objasni u čemu je stvar i kako to da pojačam bio bi mu MNOGO zahvalan.Ili ako ima kakav BOOST da bi pojačao Volume cjelog ritma da se glasnije čuje ali samo ritma a ne Bassa-lower,itd...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote