Videti jedan post
Star 21.03.2018, 17:03   #9
gagan
Odomaćeni član
 
gagan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.08.2009
Mjesto: tamo amo
Postovi: 508
Downloads: 1605
Uploads: 45
Rekao HVALA: 76
Zahvalili mu 69 puta u 67 Postova
Instrumenti: prangije
Interesi: tehnika
gagan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da tako nesto niko jos nije napravio na psr1500 obican sint ne prima semplove , a u ovoj dvojci ima i gitara i drajfa i ritam i ritam nije sumadinska dvojka , nego po romale gilabe
asuname prala ,,,,, ja sam lepo napiso da sam imo problem sa pa 700 korg ,, ucitam neki set i normalno radi sts u svim ritmovima , medjutim ako slucajno ocu da sviram tercu iz performanse , i posle povucem na 4 sts linije , tih linija vise nema , a pre upotrebe bilo kog instrumenta iz performanse je bilo , znaci to je bio problem ,,,,,, e ja ga resih , posto niko od vas mi nije dao adekvatan odgovor ,,,,, ,,,,,,,, ko razume razumeo je ....
Dodato:
stakleni
Ne nisi me razumeo , da bi sve boje sts u svim ritmovima radile , potrebno je da novoucitani set tj perfom , ponovo memorises u samoj klavijaturi , ili na istom mestu ili po tvojoj zelji , i onda sve radi normalno ,,,, hvala
Dodato:
GALA Ovo je bilo tvoje pitanje
Vlasnik sam pa3x oko mjesec dana i preksinoc sam ucitao par ritmova iz nekog seta i poceo mi isti problem s STS,do tada sve bilo ok,i obrisao sam te ritmove iz svog seta al i dalje nekad STS se promjene... Korg Pa3x Musikant os 1.63
Dal je neko skontao kako rijesiti problem

i ja sam resio problem ,,,, i sad uzivam dok sviram malo potanko izlazi na razglas dobos , al korg je to , naviko sam na zvuk , pre sam koristio samo jamahe , al predjoh na korga jer je operativniji od bilo kog jamahinog aranzera ....
__________________
http://www.rlmusic.co.uk/rlm3/korg-ms20-vintage/


Promijenjeno od gagan (21.03.2018 u 17:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gagan je offline   Reply With Quote