Videti jedan post
Star 07.03.2018, 15:52   #9
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

pa pazi iskreno, kolko god da nivelises aranzer, nekad ce negde u nekoj prostoriji to da zvuci kad serpa,serpa i onda tad izvlacis odredjene delove na out 1 i 2..ja ne izvlacim pod nuzno i obavezno nesto na poseban kanal, jer to ne znaci odmah da ce to da bude bolje, vec odvajam ako ima potrebe, tj. ako cujem da je noga muljava, da je dobos propao u mixu, da je bass gitara nekonkretna,da se rasipa previse,da je tanka itd, znaci sto se mene tice ja ne odvajam nesto na posebne kanale pod obavezno, vec samo ako treba, jer vrlo cesto, ritam sekcija izadje cisto i puno i bez potrebe da se nesto odvaja posebno na kanale...sto se mene licno tice, ja bih najvise volieo da imam jos dodatnih 1 ili 2 odvojena kanala, pa onda odvojim posebno nogu, posebno dobos, posebno bass gitaru, mozda na jedan kanal splash ili enentualno ritam gitaru ako i ona propadne u mixu, a sve ostalo ostavim na L i R, i onda bi bila milina raditi, kad ti sve to zasebno odjojis i stelujes, obojis kako ti odgovara, mada i ovako pravimo kompromis...pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote