Videti jedan post
Star 24.09.2018, 16:49   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Kablovi za ulaz - Soundcraft SI???

Pozz svima..Sutra bih trebao da uzmem na probu, a mozda i kupim, SOundcraft SI expression 1...E sad, gledam nesto specifikacije i slike, i kako vidim ovaj mixer nema nebalansirane ulaze, tj. nema klasicne ulaze za bananu, niti combi jack, sve su balansirani mikrofonski ulazi, xlr..Pa kako najbolje povezati klavijaturu na ovo cudo? koliko znam fabricki kablovi mono banana - xlr ne postoje, ili ja do sad nisam video, jedino da kupim kablove i konektore pa da pravim sam..Nego nasao sam neke adaptere, pa rekoh da vidim vasa iskustva..Daklem postoji adapter sa xlr konektorom, to je ovaj Bespeco na slici, u koji ide banana, i to je to, pretvara klasicni mono jack banana kabli u xlr mikrofonski..Takodje s druge strane postoji i ovaj drugi konektor koji xlr mikrofonski kabli pretvara u bananu, a drugi kraj ostaje naravno xlr, koji ide u mixer..pa jel ko koristio ove adaptere, kakva su iskustva, i ima li ovo gde da se kupi kod nas??? Hvala i pozz
Grafički Fajlovi
File Type: jpeg ba0014_w1600_h1600.jpeg (102,2 KB, 30x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg Bespeco SLAD125 - 6.3mm Mono Jack Female Socket.jpg;width=6001.jpg (21,6 KB, 30x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 7855_1.jpg (46,5 KB, 30x skinuto)
Highslide JS
Milan$ je offline   Reply With Quote