Videti jedan post
Star 12.11.2023, 03:39   #15
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

tdamir66
Kako radi i šta se može na tom Medeli je nemam pojma jer ga nikada uživo nisam ni video.Napisao sam samo ono što drugi tvrde al dali je tačno pojma nemam.Pa ako si taj Medeli probao onda znaš kako radi i šta se može sa njim i nema razloga da ti ne bi vjerovao.
Moje je jedino mišljenje da taj Medeli u njegovoj srednjoj klasi kako i jeste možda i nižoj radi dobro a naravno ne može se usporediti sa nekom profesionalnom klavijaturom jer nema ni cijenu što znači da nije u takvom rangu ali za početnike sigurno je više nego dobar ako uzmeš u obzir da neki početnici uzimaju jako skupe klavijature a o njima nemaju ni pojma.Posle vrte midi failove Mp3 a svirati neznaju ama ništa jedino nama uzimaju posao jer folk misli da stvarno tako znaju svirati jebiga.Za takve taj Medeli je isuviše dobar jer čak ni tog neznaju srediti kako treba.Ne možeš reči da ti koji znaš svirati a uostalom i svi mi drugi ovdje ako uzmemo taj Medeli u ruke da ne odsviramo ono što hočemo jedino što jebiga neče zvučati kako bi trebalo i samo u tome je stvar.Pa ko jebe taj Medeli nije bitno ali nekome če valjda biti korisno ono što se o njemu razspravljalo ako hoče da ga kupi i primjer za svoju dušu kod kuče bit če mu jako dobar.Pa sad kakve ko ima zahtjeve jer meni kako pišeš sigurno ne bi odgovarao ako je tako.
flosarka je offline   Reply With Quote