Videti jedan post
Star 03.09.2016, 12:37   #12
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Mislim da im je taktika malo losa,sto je Boban rekao ako izadje novi aranzer sada verovatno ce biti na stetu vlasnika EA7,ova klavijatura im je verovatno neka beta verzija njihovih planova i zagrevanje,da bi usli u konkurenciju i vratili se u zivot,mislim da su trebali napraviti jedan mocan aranzer sa puno RAM-a i sa svim opcijama i cak i vise od Korga i Yamahe,takodje da bude i jedan aranzer malo osakacen sa nekim stvarima.neka to bude tipa EA7 samo malo napredniji,i da bude na dnu jos jedan malo osakacen EA7 ali da sustina te serije funkcionise na sva 3 aranzera i da budu kompatabilni maksimalno.Ovako Korg radi i to funkcionise super i radi posao i onda ljudi mogu da biraju onako kako su finasijski sposobni i da balansiraju sta im stvarno treba a sta ne.

npr. -U korgu ima pa4x,pa3x,pa3xLe,pa900,pa600,pa300 pa ti biraj sta ti odgovara od 500e-3000e.Pa3x 512mb semplova ili ti 256 nekompresovano,pa900 192mb,pa600 96mb,pa300 32mb.Pa900 losija izrada kucista nije metalno kao na pa3x,malo manje rama,manje dugmica i potova,ne mozes odvojiti kanale i mozda nekom to i nije prioritet,maxaudio ;za pa600 malo osakacen pa900 isto manje dugmice...nema vokoder (mnogo klavijaturista ne peva uopste),manje rama...pa300 kao i pa600 i ima manje rama...E sada je fora sto ti u pa300 mozes da ucitas set iz pa3x totalno se gadja sve samo treba da prilagodis memoriju eksternih semplova jer je ovde znatno manji RAM i sa svim navedenim klavijaturama je skoro isti softer i sve funkcionise isto,a u Rolandu dobijes aranzer za aranzerom koji nemaju veze jedni s drugima...treba sve imati nekog smisla imali bi vise publike mnogo...znam i da Yamaha ima sad te S serije ali nisam dovoljno pratio da bih pricao i o tim vezama,uglavnom treba da se ugledaju na yamahu i korg i da pokupe neke stvari da ostave svoj pecat da bi Rolandovci ostali Rolandovci

Rolandovi modeli :EXR E2 tako nesto bese,GW8,Bk5,bk9,EA7... sve pokusaji neki imaju li neke povezanosti ovi modeli?

po samim oznakama bih rekao da je drugaciji princip rada na svakoj,deluje mi totalno konfuzno sve to,koliko su vremena izgubili na te softvere mogli su do sada izbaciti celu vrhunsku seriju
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!

Promijenjeno od mimiki (03.09.2016 u 12:45 sati)
mimiki je offline   Reply With Quote