Videti jedan post
Star 14.07.2018, 12:00   #19
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Naravno da če biti i kavice i da se uzme iz (više neznam kako vi več zovete meso iz kible).
Da instrument je još sada na vrhuncu što se tiče zvukova te ostalog.Ima 128 polifonyju več za ono vreme koju nema ogromno klaviatura još ni danas a izašle su posle njega.Na početku da ga središ po svom ukusu ima puno rada naročito dok ga ne skužiš potanko ali isplati se pa i rad sa njime nije težak kako si objasnio nego je izpočetka kao kod svake nove klavijature ipak teško ako neznaš njene strukture.Na Kn7000 kojega sam več nekada neko kratko vrijeme imao nisam radio ništa oko takvih stvari a na Kn6000 ipak je bilo drugćije jer nije imao te dugmadi za Panel memory i baš me ovo pomalo brka oko tih podešavanja.
Sada kako si mi pomogao da znam srediti te MSA skoro mi registracije ne trebaju jer instrumente desne ruke stavim u Custom ritmove a na dugmetima Panel memorije koliko sam shvatio mogu da namjestim samo instrumente po dugmadima koje hoču pa da ih ne tražim po bankama.Nisam još stigao da probam ali valjda ču morati nešto još da isključim da mi se ne mijenja variacija ritma kod tiskanja dugmati na panel memoriji ako imam uključen MSA.Za sada ta stvar nije hitna pa ima vremena jer naravno ne mogu sve odjednom nego polako.
Kad mi negdje opet nešto zapne zamolit ču te za pojašnjenje pa če iči lakše jer imaš te modele stvarno u malom prstu svaka ti čast.
Za sada nemam šta da kažem nego da ti još jednom zahvalim pa se još čujemo ili vidimo ako te nanese put u ove krajeve.
Pozdrav
flosarka je offline   Reply With Quote