Videti jedan post
Star 04.07.2006, 18:56   #24
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

...hehehe idemo dalje...jaki smo oboje, imamo snagu...
Problem koji KONTAKT 2 ima NA PC sa PROGRAM CHANGE za mene isto znaci i NE PODRZAVA jer je beskorisno, sad bolje razumes siguran sam.
Ako jedna stvar za mene RADI IL NE RADI NE ZNAM, MOZDA POLAKO IDE to za mene NE RADI UOPSTE ili RADI ili ne RADI. Sto se tice MACINTOSHa nisi ga spomenuo nit moras da ga spomenes, tebi nije mesto tamo, ne znas ga.
Sto se tice PC moj rodjak za svoje studio ima isti komp ko i ja al uzeo neki PC sa SWEET WATER specijalno za audio, platio ga oko 3500$ zbog GIGA SAMPLER i naravno tu stavio je i KONTAKT, i sledeceg dana ga je odma izbacio jer nije valjalo nista. Imao sam takvo iskustvo i sa jos neka 5-6 druga PCja i na bazi toga sam konstatirao da KONTAKT 2 sa PCjem ima problema koji ne postoje na MAC.
Onda otiso sam na NI stranicu zbog mojih potreba trazeci UPGRADES za moje NI software i ne NA STRANICU KOJU TI OCEKUJES nego u UPGRADE DOCUMENTIMA koje downloadiras postojalo je da KONTAKT i PC imaju taj problem i na svemu tome kontaktirao sam da ne podrzava PC jer ako ima problema je beskorisno sto znaci ne porzava. Jel to dosta? Il hoces jos? Kad budem nasao taj PDF Document postavicu ovde da svi procitaju sa NI stranice.

Pozdrav [b]

A sad da ne gnjavimo vise ljude dosta o ovome, TI SI U PRAVU i dokazao si mi DA JA NE ZNAM i da sam sve POGRESNO napisao a kolege, ostaje do njih dal da to uzme kao pomoc ili ne, ipak pametniji popusta, dosta sa ARGUMENTIMA, izjasnio si se i POBEDIO si u pravu si za svaki ARGUMENT koji si naveo.
Mogu ti se onako cisto izvinut ispred sviju za neke stvari a ti prihvatio il ne tvoj bussines.
Toliko o tome.

Pozdrav
BasariStudios je offline