Tema: Bubnjevi td7
Videti jedan post
Star 20.10.2008, 04:33   #22
Cheki88
Početnik forumacije!
 
Cheki88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.10.2007
Mjesto: Beograd
Postovi: 26
Downloads: 104
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Mapex M Birch, Roland TD7.
Interesi: Muzika i filmovi, devojke i zezanje...
Cheki88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Cheki88 pošalji poruku preko MSN messengera Cheki88 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa ne mrzim ja klavijaturiste pa da se bijemo(mrzim ritam masine(iskreno mislim da ce me banovati admini zbog izjave, al nema veze)).... Ma kapiram ja to sve jefto, pa i ja se isktreno nadam da ce opet zaziveti bendovska svirka.... Sto se tice ozvucenja bubnja znam da je zeznuto stvarno.... Ja sviram elektronca u zadnje vreme bash zbog buke, ranije sam svirao akustican bubanj i imao sam dosta problema sa ozvucenjem bubnja, sa komsilukom pa cak i sa roditeljima ponekad zbog buke(i ako sam stavljao peskire i cebad na bubanj kada vezbam i opet nije vredelo)! Iskreno skoro ni jedan elektronac(osim ako nekosta bar 4,5 hiljada e, sto je opet apsurdno dati za instrument znajuci kolike su nam gaze i baksisi na ovim prostorima) ne moze da ima zvuk i dinamiku kao na primer neka Tama(koja moze polovna da se nadje za 750 e, i plus jedno 500 za mikrofone i ostalo)... Ni meni ovo sa pleksiglasom ne izgleda lose kada gledam sa strane, ali kada bih sedeo unutra... Osecao bih se uzasno, kao da ce me neko gadjati paradajzom pa se krijem... Pa reci sad situaciju sviras u folkoteci nekoj na pr. i smekas neku ribicu, ona smeka tebe...A ti moras da znas jezik gluvo-nemih da bi joj uzeo br.
Cheki88 je offline   Reply With Quote