Tema: KORG Pa4X
Videti jedan post
Star 10.09.2015, 13:10   #54
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alen P Pokaži Post
Kaj cesh snimat sa Korgom pa4x kad jednako loshe zvuchi kao i pa2x. :-D
I josh na neprijateljskom terenu...;-)
Jesi li svirao na Pa4x pa si doneo takve zaključke? Iznosite ne proverene tvrdnje i preinačujete ih u činjenice. To je tvoje lično mišljenje za instrument koji ne verujem da si imao prilike da lično testiraš. Možda i moje mišljenje ne ide u prilog novom aranžeru na tržištu ali mi to ne daje za pravo da filozofiram i nipodaštavam bilo šta , što nisam imao prilike da lično testiram i uverim se u ono što pišem...... Tema je Pa4x a nikako Tyros ili bilo koja druga: ,,Korg pa4x ,,VS" xxxxxx" . Već sam pročitao u temi da će sadašnji vlasnici sa pa3x preći na Pa4x... eto kupaca... za one koji do sada nisu imali korgove ozbiljnije aranžere ili uopšte aranžer, eto prilike da krenu sa Pa4x ( ukoliko imaju novca)... Već vidim postove novih, ponosnih vlasnika: Da li mogu da učitam setove sa Pa2 ili Pa3... kako da slopim set i slično. Živeli u to ime... Biće prodavan instrument, Korg se drži proverene linije, softvera i izgleda i to je pun pogodak. zašto bi rizikovao i izbacio neku novu seriju profesionalnih aranžera kada uz minimalna ulaganja maže oči na tržištu. Može mu se.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (10.09.2015 u 13:15 sati)
rolandx je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio rolandx za ovaj koristan post:
VUNIMRAV (11.09.2015)