Videti jedan post
Star 19.05.2016, 00:41   #57
boomerang
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 11.10.2015
Postovi: 68
Downloads: 23
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
boomerang ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od neshatomic Pokaži Post
Hm vrlo interesantno ,ako nije D onda sta je molim te objasni,ocigledno nisi lepo procitao o cemu se prica!Prica se o izlaznom stepenu pojacala i klasama u kojima oni rade npr ( AB, H , G/H , D , TD ...)
ili si se prebacio i mislis na napajanje pojacala ili si slabo informisan o nacinu rada pojedinih izlaznih stepena pojacala.

Na stolu sam imao skoro sva pojacala koja postoje sem ( powersofta i PKNa ) sa tim sto mi PKN 4000ka stize na probu sledeceg petka pa cemo i njega da prodiskutujemo kad je budemo otvorili i probali na terenu.U renti sam koristio sve od Beringhera iNUKE 6000 do Lab Gruppena i ovo sto pricam su direktno utisci sa terena ,a ne sa pipira niti procitano iz tamo neke literature.

Malo manje citaj brosure i marketinske trikove ,uzmi probaj koji pomenuti snagas ili jos bolje ga otvori i popravi kao ja pa onda pricaj na tu temu.

POZDRAV
Ovaj INuKE 6000 sam probao i prijatno iznenadjen. Sa mikserom x air 16. Dal sam u zabludi ali mislim da je to sasvim solidno pojačalo za 4 kutije po 500wati?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
boomerang je offline   Reply With Quote