Videti jedan post
Star 30.06.2018, 21:11   #5
mihal
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2012
Mjesto: Canada
Postovi: 104
Downloads: 882
Uploads: 3
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 31 puta u 29 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Korg Pa1000, Yamaha S900
Interesi: Klavijatura, Gitara,Razglas, oprema...
mihal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Reverb mozes za ostalo nemam pojma mislim da mozes samo jedan efekat I mislim da ima spojen reverb I delay kao jedan efekt ali to ne zvuci nesto.nisam ga koristio jer to nece nikad biti kao preko miksete I njenog effekta ili dodatnog a nema ni harmonizer . Na primer na pa 1000 ima isto ulaz za mikrofon posebno vise efekata cak I harmonizer koji dosta dobro radi (tc helicon) samo I tu treba programirati potrositi puno vremena za programiranje posebno za nasu muziku .To je daleko bolje od Rolanda a I njega ne koristim…. Jos sam zaboravio da napomenem kod EA7 Dynamix Distorzija zvuci fenomenalno po meni najbolji zvuk koji sam cuo od svih klavijatura ali je problem sto nemoze delay da se doda samo reverb posle sam citao na forumu da je neko uspeo to da nekako resi ako si dobar u programiranju budi spreman potrositi sate I sate da bi nesto sredio dok ja naprimer kao amater srednje klase kod korga mogu da namestim skoro sve sto pozelim bez problema….Nemam nameru ni slucajno da te odbijem od EA7 ima on I dobre I lose karakteristike kao I svaka klavijatura ali te jos jedom savetujem da negde probas ili najbolje iznajmis klavijaturu na nekoliko dana I posle odlucis dali ti odgovara...
mihal je offline   Reply With Quote