Videti jedan post
Star 01.01.2011, 05:35   #12
yamahabih
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.05.2007
Postovi: 6
Downloads: 21
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
yamahabih befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kao prvo srecna NOVA GODINA.

Drugar ne kontam ni ja sta se desava, imam isti problem.

Ja sviram ali sam od muke propjevao jer sam radio sa pjevacima kao sto su ovi sto te ruze sviraci i pustam fajlove jer mi je lakse a i mnogo korektnije zvuci (naravno da po meni treba svako za sebe da sredi fajl da ne zvuci isto kao kod sviju) a ovi sto kao sviraju vjerovatno sviraju kao k.... ili se izivljavaju jer su naucili par skala i folova od ovih mediokriteta sa klipova sto nam unistise zivote i kulturu ali to je sto je...

Ja mislim da je fora u OS-u jer KORG to u zadnje vrijeme radi malo beza kontas.

Ja sam fan YAMAHA-e ali nisu mi dali priliku jer nijedna od njihovih klavijatura nema dva seq. sa kojima mogu da radim bez pauza.

Probat cu da vidim to sa jednim drugarom koji je bas usao u PA800 i vjerovatno zna o cemu se radi i on kad mu kazem MIDI FILE odmah dobije hemoroide ali je clan na americkom i EU forumu za KORG-a pa tamo ljudi uglavnom pomazu jedni drugima a ne kao ovdje svi nesto pametuju a u stvari nemaju pojma gdje su shuplji...

Izvinjavam se na kraju svima koji su se nasli licno u ovom mom postu ali svako ima svoj nacin prezivljavanja i niko od nas nije ni sudija ni kadija da ga maltretira...
__________________
Deny
yamahabih je offline