Videti jedan post
Star 30.01.2013, 19:21   #14
Ledeni
Početnik forumacije!
 
Ledeni's Avatar
 
Registrovan/a dana: 24.09.2005
Mjesto: Sremska Mitrovica Šašinci
Postovi: 25
Downloads: 133
Uploads: 0
Rekao HVALA: 18
Zahvalili mu 6 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg tr 61
Interesi: Racunarstvo i muzicki studijski rad
Ledeni befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Ledeni pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Najkompletniji set kazes? E pa ovako ja radim setove za le i tr preko 6 godina. Set je licna stvar. Onaj koji koristim smatram najboljim mada je jos nedovrsen. Imam sve setove koji se ovde kotiraju i mogu se sloziti sa kolegama da je svaki na svoj nacin dobar. Opet je pitanje sta sviras. Ja imam Tr i radim u bendu gde se svira od Nirvane do Silvane. Znaci sve. Dugo sam tezio da napakujem jedan da valja i da ga ne cackam vise i na pomolu sam da to i uspem. Prvo na sta mislim to je balans boja kako ce da rade i da su sve kombinacije posto sviram bas iste snage. Ali pre toga sam dobro odabrao semplove i mnoge od njih skratio i ponovo lupovao. Dve stvari sam dobio. Prva mesta 20 mb vise drugo svaka boja radi kao sat. Trece provukao kroz Awave ili Extreme semple converter svejedno je cak savetujem ovaj drugi jer je precizniji i sredio Ram seta da radi istom snagom mislim na db decibele i da nema fals tonova losih lupova i slicno. Postavka samog globala je uradjena tako da se terce sve transponuju i da je bas svuda isti. Sto se tice boja ima sve od klavira i rok boja preko popa do narodnjaka turkalija i ovih noviteta granda. Sigurno cete reci Ledeni daj ne s...i ali tako je. Kad bude gotov voljan sam da ga podelim sa vama ali pod uslovom da se ne siri svuda i da ga nadjem na kupujem prodajem. Kao sto datum kaze moje registracije jedan sam od prvih na forumu bez obzira sto sam retko komentarisao i slicno. Javljam se kad imam sta da kazem. Sad kazem mogu postaviti demo seta u download sekciju pa sami kazite sta i kako svaku sugestiju prihvatam i cenim jer licno smatram da smo zato i ovde da razmenimo iskustva i ideje. Ako ste za postavite al da napravimo post jedan gde cemo napraviti jedan extra set i nazvati ga yu-midi set i da ga samo mi furamo. Ko je za nek se javi pa cemo videti sta cemo odraditi. Pola posla sam vec uradio na setu. A uzgred ne bolujemo od sujete tako da bih drage volje dao ovo sto sam uradio da sredimo razmenimo ih i da na kraju imamo nesto vredno i nase. Ko se slaze nek se javi. Tim postupkom bicemo prisniji i uraditi nesto sto stoji iza nas i vredi celoj zajednici. Dati parametre aranzercima da i oni koriste te boje i molim lepo svetsko a nase Ko je za nek mi se zahvali pa da otvorim post.
Ledeni je offline   Reply With Quote