Videti jedan post
Star 29.11.2011, 23:28   #5
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@nikadvisekorg da, ali sta ce kad kupi i spoji ga preko usb-a, ucitavanje mp3. formata na korgu(bar kod mene na pa2-ici), treba mu barem 20 sekundi da ocita pjesmu(odprilike od 4 minute).... ja sam probao, pa tako da znate... imajte i to na vidu.... Znaci zavrsi pjesma,pa cekaj 20 sekundi, pa druga, pa tako redom.... to je kod mene problem kad stavim i stick i kad sam hdd od 1tb od druga posudio i probao(cisto onako pro forme da probam)... A sto se tice ugradnje preko usb-a, moj savjet ti je (ako ces vec tako raditi) npr, otvori klavijaturu(jeste da je "kentranje") ubaci hdd unutra, pricvrsti ga, napravi malo kuciste od usb-a(od pozadi) i prikopcas ga fino, ucvrstis ga(nemoj varit nista ili nesto slicno , i to je to, dobio si fakticki estetski ljepse... ali oprobaj prvo ovo sto sam napomenuo, to ucitavanje falova dal je to i kod pa3-ce, nisam imao vremena(tj. nisam se sjetio) kada sam probao pa3x-a... sretno i nadam se da ces uspjeti. Pozz!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote