Videti jedan post
Star 17.10.2016, 17:22   #3
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ne mozes porediti sto se tice zvuka pa300 i pa50,pa300 je daleko napredniji moze da cita sve,cak i setove sa pa3x,pa900,pa600,pa800,pa2,pa1...s tim sto je ogranicen sa semplovima jer ima memoriju samo 32mb,ali moze da ti radi sve sa novijih klavijatura sem kompresovanih semplova na pa3x,pogledacu kuci kad dodjem ako sam sacuvao na kompu,uglavnom skratio sam Brma set sa pa3x jer sam pravio za jednog pocetnika koji je kupio pa300,ucitao brmin bubanj,bas,gitaru I njegove ritmove;ubacio osnovne multisemplove boje: registre harmonike gajde,klarinet,sax,trubu,tamburice i to je sve stalo u 32mb,napravio sam i terce,samo da nadjem taj set ili bar neko stanje tog seta jer sam ispravljao vise puta,dobra je to stvarcica za male pare,nema izlaze i to i samo taj jedan ali radice ti posao,ucitava brzo,ima touch.super,u svakom slucaju je 10 klasa iznad pa50
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mimiki za ovaj koristan post:
jasmin2207 (21.10.2016)